ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Ples KPDŠ 2016

- napsáno 18. ledna 2016 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

ples-15-velka

V pátek 15. 1. 2016 se v kulturním domě ve Štítné konal další ročník plesu KPDŠ. Ples byl zahájen polonézou žáků 9. ročníku, kterou nacvičila paní učitelka Naďa Hnaníčková. Za výzdobu sálu vděčíme paní učitelce Zdeňce Miklasové a za výborné řízky děkujeme našim kuchařkám. Poděkování patří rodičům z výboru KPDŠ, kteří přípravě plesu věnovali spoustu svého volného času a samozřejmě všem sponzorům a návštěvníkům plesu. Výtěžek použijeme jako každý rok na financování různých akcí pro naše žáky.    

zpráva „Ples KPDŠ 2016” již byla zobrazena 909x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy. 


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg