ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Poděkování - koledování 2016

- napsáno 5. prosince 2016 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

Dne 4. 12. 2016 na naší škole proběhla již tradiční předvánoční akce „Děti dětem“. Školní  jídelnu letos ovládly třídy 9. A a 9.B. Spojenými silami připravily ve spolupráci s paními kuchařkami výbornou kyselici, bramboráky a také za nezbytné pomoci svých maminek sladké (koláče, zákusky…) i slané výrobky (chlebíčky, jednohubky….).

Děkujeme touto cestou všem ochotným maminkám, babičkám, našim paním kuchařkám za jejich nezištnou pomoc, bez které bychom to všechno nezvládli.

VAŠI VDĚČNÍ DEVÁŤÁCIBig grin

zpráva „Poděkování - koledování 2016” již byla zobrazena 175x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 190 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

05.11.2018
Dny řemesel

Dne 15. 11. 2018 proběhne ve vybraných provozovnách ve Valašských Kloboukách, Vlachovicích a v Brumově-Bylnici od 13 do 16 hodin Den otevřených dveří. Akce je určena pro žáky 8. a 9. ročníků, kteří se i se svými rodiči mohou přesvědčit, že řemeslo je jednou z možností, jak se v budoucnu uplatnit. 

Pozvánka – Dny řemesel


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg