ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Poděkování za Vánoční koledování 2014

- napsáno 20. prosince 2014 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

detske-oddeleni-14-velka

V neděli 7. 12. 2014 proběhlo na naší škole tradiční vánoční koledování DĚTI DĚTEM. Výše vybrané částky činila 29 476,– Kč. Z toho  jsme za 10 000,– Kč koupili hračky pro dětské oddělení Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně. Ostatní peníze použijeme na akce pro naše děti – např. minulý týden jsme uhradili všem žákům vstupné na koncert Radima Zenkla.  Děkujeme všem návštěvníkům za jejich účast a příspěvky, přejeme klidné prožití Vánoc a v novém roce hodně zdraví a spokojenosti. 

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Poděkování za Vánoční koledování 2014” již byla zobrazena 675x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 190 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg