ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Popovské slavnosti 2015

- napsáno 1. července 2015 v kategorii Kultura autorem Mgr. Zdenka Vargová

p1110691-141

V sobotu 27.6.2015 vystoupili členové Javorníčku  na 15. Popovských folklorních slavnostech. Před vystoupením nás vystrašil déšť, ale děti na sluníčko zavolaly a ono skutečně vyšlo. Vystoupení se jim podařilo. Děkuji muzikantům z Horního Lidče za skvělý doprovod. Svým vystoupením jsme sklidili velký potlesk.

Všechny členy chválím za snahu, přípravu a volný čas v průběhu celého školního roku. Reprezentovali školu na mnoha akcích. Kromě posledního vystoupení to bylo: Medové odpoledne, přehlídka souborů Valašskoklobucka, předvánoční vystoupení ve škole, rozsvěcování stromečku ve Štítné nad Vláří, předvánoční vystoupení v ZDV Javorník, dvě pěvecké soutěže ve Val.Kloboukách, vystoupení v Jestřabí (40. let MŠ) a vystoupení pro maminky ve škole.

Věřím, že i příští školní rok budou také tak šikovní.

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Popovské slavnosti 2015” již byla zobrazena 678x
fzs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 190 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

09.02.2018
Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší. 

22.01.2018
Zápis žáků do 1. ročníku

se bude konat ve čtvrtek 19. 4. 2018 od 13,30 do 16,00 v budově ZŠ. 

Informace najdete na našich stránkách ve složce:

  • Základní škola/Pro rodiče 1. ročníku 
  • Základní škola/Dokumenty ke stažení/Zápis do 1. ročníku – zákonné normy
  • Základní škola/Dokumenty ke stažení/Kritéria pro přijímání žáků do 1. třídy

Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
grafická úprava a správa stránek, redakční systém, použité fotografie
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg