Popovské slavnosti 2015

- napsáno 1. července 2015 v kategorii Kultura autorem Mgr. Zdenka Vargová

p1110691-141

V sobotu 27.6.2015 vystoupili členové Javorníčku  na 15. Popovských folklorních slavnostech. Před vystoupením nás vystrašil déšť, ale děti na sluníčko zavolaly a ono skutečně vyšlo. Vystoupení se jim podařilo. Děkuji muzikantům z Horního Lidče za skvělý doprovod. Svým vystoupením jsme sklidili velký potlesk.

Všechny členy chválím za snahu, přípravu a volný čas v průběhu celého školního roku. Reprezentovali školu na mnoha akcích. Kromě posledního vystoupení to bylo: Medové odpoledne, přehlídka souborů Valašskoklobucka, předvánoční vystoupení ve škole, rozsvěcování stromečku ve Štítné nad Vláří, předvánoční vystoupení v ZDV Javorník, dvě pěvecké soutěže ve Val.Kloboukách, vystoupení v Jestřabí (40. let MŠ) a vystoupení pro maminky ve škole.

Věřím, že i příští školní rok budou také tak šikovní.

zpráva „Popovské slavnosti 2015” již byla zobrazena 819x

Na začátek školního roku svému prvňáčkovi  připravte:

• aktovku, pouzdro
  •  červenomodrou tužku, gumu, ořezávátko
  •  pastelky  PROGRESSA ( malé),  lepidlo, halenu do VV, hadřík
  • zásobník na písmena, tabulku na skládání písmen, plastový obal na eurofólie  A4 ( s drukem), 2 průhledné fólie  A4,  1 průhlednou fólii  A5
  • malý ručník, plátěný ubrousek pod svačinku,
  • cvičební úbor – cvičky, bílé tričko, ponožky, kraťasy  (vše v plátěném  pytlíku a podepsané),
  • přezůvky, pytlík na přezůvky  ( podepsané )
  • 4 obaly A5 na sešity, 3 obaly A4 na pracovní sešity, 1 obal A4 (na šířku)  – obaly stačí  až v září

Pro vaše dítě do 1. třídy  jsme objednali :

• sešity, notýsek, archivační box, výkresy, náčrtníkový  papír, složku  barevných papírů, závěsný pytlík na lavici, 1 trojhrannou tužku, tabulku a fix, trojhrannou tužku, nůžky, kelímek na vodu, voskovky, pastelky, vodové barvy, modelovací  hmotu, štětec č. 8 a 12
  • hodnotu nad 200 Kč uhradíte v září 2018
Poslední týden v srpnu si můžete ve škole vyzvednout čip na vstup do školy a objednávky obědů. Podrobnosti upřesníme.