Popovské slavnosti 2015

- napsáno 1. července 2015 v kategorii Kultura autorem Mgr. Zdenka Vargová

p1110691-141

V sobotu 27.6.2015 vystoupili členové Javorníčku  na 15. Popovských folklorních slavnostech. Před vystoupením nás vystrašil déšť, ale děti na sluníčko zavolaly a ono skutečně vyšlo. Vystoupení se jim podařilo. Děkuji muzikantům z Horního Lidče za skvělý doprovod. Svým vystoupením jsme sklidili velký potlesk.

Všechny členy chválím za snahu, přípravu a volný čas v průběhu celého školního roku. Reprezentovali školu na mnoha akcích. Kromě posledního vystoupení to bylo: Medové odpoledne, přehlídka souborů Valašskoklobucka, předvánoční vystoupení ve škole, rozsvěcování stromečku ve Štítné nad Vláří, předvánoční vystoupení v ZDV Javorník, dvě pěvecké soutěže ve Val.Kloboukách, vystoupení v Jestřabí (40. let MŠ) a vystoupení pro maminky ve škole.

Věřím, že i příští školní rok budou také tak šikovní.

zpráva „Popovské slavnosti 2015” již byla zobrazena 678x

Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší.

Zápis žáků do 1. ročníku

se bude konat ve čtvrtek 19. 4. 2018 od 13,30 do 16,00 v budově ZŠ.

Informace najdete na našich stránkách ve složce:

• Základní škola/Pro rodiče 1. ročníku
  • Základní škola/Dokumenty ke stažení/Zápis do 1. ročníku – zákonné normy