ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Popovské slavnosti 2015

- napsáno 1. července 2015 v kategorii Kultura autorem Mgr. Zdenka Vargová

p1110691-141

V sobotu 27.6.2015 vystoupili členové Javorníčku  na 15. Popovských folklorních slavnostech. Před vystoupením nás vystrašil déšť, ale děti na sluníčko zavolaly a ono skutečně vyšlo. Vystoupení se jim podařilo. Děkuji muzikantům z Horního Lidče za skvělý doprovod. Svým vystoupením jsme sklidili velký potlesk.

Všechny členy chválím za snahu, přípravu a volný čas v průběhu celého školního roku. Reprezentovali školu na mnoha akcích. Kromě posledního vystoupení to bylo: Medové odpoledne, přehlídka souborů Valašskoklobucka, předvánoční vystoupení ve škole, rozsvěcování stromečku ve Štítné nad Vláří, předvánoční vystoupení v ZDV Javorník, dvě pěvecké soutěže ve Val.Kloboukách, vystoupení v Jestřabí (40. let MŠ) a vystoupení pro maminky ve škole.

Věřím, že i příští školní rok budou také tak šikovní.

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Popovské slavnosti 2015” již byla zobrazena 1031x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg