Coca Cola Cup - 1. kolo 2016

- napsáno 25. října 2016 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-3825-velka

V úterý 25. října jsme odehráli další kolo fotbalového turnaje. Tentokrát jsme na hřišti TJ Štítná (tímto také děkujeme za poskytnuté zázemí) přivítali hráče ze ZŠ Strání a ZŠ Slavičín. Oba zápasy jsme vyhráli 1:0 a postupujeme tedy do jarních bojů turnaje. Za připomenutí určitě stojí, že naši žáci dosáhli ve čtyřech zápasech obou kol na celkové skóre 14:0! Děkuji všem hráčům za reprezentaci naší školy.

Mgr. Bronislav Šenkeřík

zpráva „Coca Cola Cup - 1. kolo 2016” již byla zobrazena 440x

05.11.2018
Dny řemesel

Dne 15. 11. 2018 proběhne ve vybraných provozovnách ve Valašských Kloboukách, Vlachovicích a v Brumově-Bylnici od 13 do 16 hodin Den otevřených dveří. Akce je určena pro žáky 8. a 9. ročníků, kteří se i se svými rodiči mohou přesvědčit, že řemeslo je jednou z možností, jak se v budoucnu uplatnit.

Pozvánka – Dny řemesel