ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Coca Cola Cup - 1. kolo 2016

- napsáno 25. října 2016 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-3825-velka

V úterý 25. října jsme odehráli další kolo fotbalového turnaje. Tentokrát jsme na hřišti TJ Štítná (tímto také děkujeme za poskytnuté zázemí) přivítali hráče ze ZŠ Strání a ZŠ Slavičín. Oba zápasy jsme vyhráli 1:0 a postupujeme tedy do jarních bojů turnaje. Za připomenutí určitě stojí, že naši žáci dosáhli ve čtyřech zápasech obou kol na celkové skóre 14:0! Děkuji všem hráčům za reprezentaci naší školy.

                                             Mgr. Bronislav Šenkeřík

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Coca Cola Cup - 1. kolo 2016” již byla zobrazena 523x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg