Požární ochrana očima dětí 2015

- napsáno 20. března 2015 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

V měsíci únoru a březnu proběhla na 1. stupni výtvarná soutěž „Požární ochrana očima dětí“. Žáci byli rozděleni do dvou kategorií : 1. a 2. ročník a další kategorie 3. až 5. ročník. Vítězné obrázky spolu s některými dalšími budou odeslány do okresního kola této soutěže a budou dále bojovat o krásné umístění.

Vítězové:

1. kategorie:

• 1. Kateřina Matúšů – 1. tř.
  • 2. Nela Bartošová – 2. tř.
  • 3. Vanda Miklasová – 1. tř.

2. kategorie:

• 1. Michal Mana – 4. tř
  • 2. Hana Matušincová, Vojtěch Pinďák – 3. tř.
  • 3. Kristýna Chovančíková – 4. tř.

Mgr. Zdeňka Miklasová

zpráva „Požární ochrana očima dětí 2015” již byla zobrazena 419x

05.11.2018
Dny řemesel

Dne 15. 11. 2018 proběhne ve vybraných provozovnách ve Valašských Kloboukách, Vlachovicích a v Brumově-Bylnici od 13 do 16 hodin Den otevřených dveří. Akce je určena pro žáky 8. a 9. ročníků, kteří se i se svými rodiči mohou přesvědčit, že řemeslo je jednou z možností, jak se v budoucnu uplatnit.

Pozvánka – Dny řemesel