ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Požární ochrana očima dětí 2015

- napsáno 20. března 2015 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

V měsíci únoru a březnu proběhla na 1. stupni výtvarná soutěž „Požární ochrana očima dětí“. Žáci byli rozděleni do dvou kategorií : 1. a 2. ročník a další kategorie 3. až 5. ročník. Vítězné obrázky spolu s některými dalšími budou odeslány do okresního kola této soutěže a budou dále bojovat o krásné umístění.

Vítězové:

1. kategorie:

  • 1. Kateřina Matúšů – 1. tř.
  • 2. Nela Bartošová – 2. tř.
  • 3. Vanda Miklasová – 1. tř.

 

2. kategorie:

  • 1. Michal Mana – 4. tř
  • 2. Hana Matušincová, Vojtěch Pinďák – 3. tř.
  • 3. Kristýna Chovančíková – 4. tř.

 Mgr. Zdeňka Miklasová

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Požární ochrana očima dětí 2015” již byla zobrazena 435x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg