Požární ochrana očima dětí 2016

- napsáno 8. června 2016 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-1849-velka Žáky 1. stupně naší školy zaujala výzva k účasti v soutěži na téma „Požární ochrana očima dětí“. Do okresního a krajského kola bylo zasláno několik prací našich žáků. Potěšilo nás, že porotu zaujal výkres Kateřiny Matúšů ze 2.třídy, která získala ve své kategorii 2. místo. Cenu si převezme 23. 6. 2016 v zasedací místnosti v budově Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje. Blahopřejeme!

Zdenka Vargová

zpráva „Požární ochrana očima dětí 2016” již byla zobrazena 491x