ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Požární ochrana očima dětí 2016

- napsáno 8. června 2016 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-1849-velka Žáky 1. stupně naší školy zaujala výzva k účasti v soutěži na téma „Požární ochrana očima dětí“. Do okresního a krajského kola bylo zasláno několik prací našich žáků. Potěšilo nás, že porotu zaujal výkres Kateřiny Matúšů ze 2.třídy, která získala ve své kategorii 2. místo. Cenu si převezme 23. 6. 2016 v zasedací místnosti v budově Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje. Blahopřejeme!

                                             Zdenka Vargová

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Požární ochrana očima dětí 2016” již byla zobrazena 559x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg