Požární ochrana očima dětí 2016

- napsáno 8. června 2016 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-1849-velka Žáky 1. stupně naší školy zaujala výzva k účasti v soutěži na téma „Požární ochrana očima dětí“. Do okresního a krajského kola bylo zasláno několik prací našich žáků. Potěšilo nás, že porotu zaujal výkres Kateřiny Matúšů ze 2.třídy, která získala ve své kategorii 2. místo. Cenu si převezme 23. 6. 2016 v zasedací místnosti v budově Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje. Blahopřejeme!

Zdenka Vargová

zpráva „Požární ochrana očima dětí 2016” již byla zobrazena 422x

Na začátek školního roku svému prvňáčkovi  připravte:

• aktovku, pouzdro
  •  červenomodrou tužku, gumu, ořezávátko
  •  pastelky  PROGRESSA ( malé),  lepidlo, halenu do VV, hadřík
  • zásobník na písmena, tabulku na skládání písmen, plastový obal na eurofólie  A4 ( s drukem), 2 průhledné fólie  A4,  1 průhlednou fólii  A5
  • malý ručník, plátěný ubrousek pod svačinku,
  • cvičební úbor – cvičky, bílé tričko, ponožky, kraťasy  (vše v plátěném  pytlíku a podepsané),
  • přezůvky, pytlík na přezůvky  ( podepsané )
  • 4 obaly A5 na sešity, 3 obaly A4 na pracovní sešity, 1 obal A4 (na šířku)  – obaly stačí  až v září

Pro vaše dítě do 1. třídy  jsme objednali :

• sešity, notýsek, archivační box, výkresy, náčrtníkový  papír, složku  barevných papírů, závěsný pytlík na lavici, 1 trojhrannou tužku, tabulku a fix, trojhrannou tužku, nůžky, kelímek na vodu, voskovky, pastelky, vodové barvy, modelovací  hmotu, štětec č. 8 a 12
  • hodnotu nad 200 Kč uhradíte v září 2018
Poslední týden v srpnu si můžete ve škole vyzvednout čip na vstup do školy a objednávky obědů. Podrobnosti upřesníme.