ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Požární ochrana očima dětí 2017

- napsáno 16. března 2017 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-3417-velka

Žáky 1. stupně zaujalo vyhlášení výtvarné soutěže POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ. Práci hasičů obdivují, mnozí patří mezi dobrovolné hasiče v obci. V hodinách výtvarné výchovy ztvárnili téma požární ochrany různými technikami. Výsledky byly hezké, pět prací zasíláme do okresního kola této výtvarné soutěže.

Do okresního kola výtvarné soutěže postoupili:

v kategorii ZŠ 1.:

  • Vanessa Smolková, 1tř.
  • Jiří Matúšů, 1.tř.

 

v kategorii ZŠ 2.:

  • Kateřina Matúšů, 3.tř.
  • Tamara Bartozelová, 4.tř.
  • Michaela Manová, 4.tř.
                                                      Zdenka Vargová
zpráva „Požární ochrana očima dětí 2017” již byla zobrazena 325x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg