Předávaní Slabikáře 2015

- napsáno 24. listopadu 2015 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

slavnost-slabikare-15-velka-165

Úterý 24. listopad 2015 byl pro děti 1. třídy významným dnem, protože první vyučovací hodinu probíhalo slavnostní předávání Slabikáře. Svým rodičům a prarodičům ukázaly, kolik písmenek už znají, kolik slov a slabik dokáží přečíst. Všem dětem přeji nad čtením nejen Slabikáře hodně radosti a pěkných chvil.

Mgr. Dana Černíčková

zpráva „Předávaní Slabikáře 2015” již byla zobrazena 567x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy.