ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Předávaní Slabikáře 2015

- napsáno 24. listopadu 2015 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

slavnost-slabikare-15-velka-165

Úterý 24. listopad 2015 byl pro děti 1. třídy významným dnem, protože první vyučovací hodinu probíhalo slavnostní předávání Slabikáře. Svým rodičům a prarodičům ukázaly, kolik písmenek už znají, kolik slov a slabik dokáží přečíst. Všem dětem přeji nad čtením nejen Slabikáře hodně radosti a pěkných chvil.

                                                Mgr. Dana Černíčková

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Předávaní Slabikáře 2015” již byla zobrazena 567x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy. 


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg