ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Přednáška Policie ČR - 2015

- napsáno 20. ledna 2015 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

beseda-policie-15-velka

V úterý 20. 1. 2015 navštívili naši školu příslušníci Policie ČR. Žákům 2. třídy ukázali, co všechno při své práci potřebují. Dětem připomněli, jak se mají chovat na ulici a při setkání s neznámými lidmi. Žáci 5. a 8. ročníku se při probírání tématu „Bezpečně na internetu“ dozvěděli, jak snadno se dají zneužít informace, které o sobě sdělují prostřednictvím facebooku a jiných sociálních sítí a jak se proti tomu chránit. Zajímavé byly i konkrétní příklady z praxe policistů. Doufáme, že se žáci poučili a budou předcházet potencionálním nebezpečím. 

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Přednáška Policie ČR - 2015” již byla zobrazena 713x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg