ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Přednáška pro 9. ročník

- napsáno 21. září 2016 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

Žáci 9. ročníku se v úterý 20. 9. 2016 zúčastnili ve Valašských Kloboukách přednášky pana Tomáše Řeháka na téma „Sex, AIDS, vztahy“. Vedle základních o problému HIV/AIDS a vyprávění mnoha příběhů se přednáška týkala i žhavých témat jako jsou drogy, promiskuita, antikoncepce, láska a zamilovanost. Přednáška se jako každoročně  setkala s velkým úspěchem.

zpráva „Přednáška pro 9. ročník” již byla zobrazena 280x
fzs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 190 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

22.01.2018
Zápis žáků do 1. ročníku

se bude konat ve čtvrtek 19. 4. 2018 od 13,30 do 16,00 v budově ZŠ. 

Informace najdete na našich stránkách ve složce:

  • Základní škola/Pro rodiče 1. ročníku 
  • Základní škola/Dokumenty ke stažení/Zápis do 1. ročníku – zákonné normy
  • Základní škola/Dokumenty ke stažení/Kritéria pro přijímání žáků do 1. třídy

Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
grafická úprava a správa stránek, redakční systém, použité fotografie
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg