ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Předškoláci ve škole - 2018

- napsáno 6. března 2018 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-7843-velka

V úterý 6. 3. 2018 navštívili předškoláci z MŠ Štítná své kamarády v 1. třídě. Zápis do školy se blíží, proto si vyzkoušeli stát se aspoň na chvíli skutečnými prvňáčky. Ve vyučovací hodině plné hádanek, písniček a rozpočitadel prokázali i znalosti z matematiky, poznávali jarní kytičky a zvířecí rodiny. Před blížícími se Velikonocemi vyzdobila děvčata kraslice a chlapci vykreslili velikonočního zajíčka. 

Děti navštívily i školní družinu, kde se seznámily s novým prostředím a krásnými hračkami. 

Budoucím prvňáčkům přejeme ve škole hodně úspěchů. 

                                                 Mgr. Dana Černíčková

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Předškoláci ve škole - 2018” již byla zobrazena 389x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg