Představení Divadélka pro školy

- napsáno 4. prosince 2014 v kategorii Kultura autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

divadlo-14-vvelka Ve čtvrtek 4. 12. navštívili naši školu herci Divadélka pro školy z Hradce Králové. Pro děti 1. stupně předvedli hru Písnička pro draka, která děti zaujala netradičním pojetím hudební nauky, ale také vysvětlením mnoha lidových rčení.

Žáci 2. stupně se ve hře Divadlo nekouše! seznámili se různými divadelními žánry a pobavili se hranými ukázkami ze slavných her.

zpráva „Představení Divadélka pro školy” již byla zobrazena 563x