ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Představení Divadélka pro školy

- napsáno 4. prosince 2014 v kategorii Kultura autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

divadlo-14-vvelka Ve čtvrtek 4. 12. navštívili naši školu herci Divadélka pro školy z Hradce Králové. Pro děti 1. stupně předvedli hru Písnička pro draka, která děti zaujala netradičním pojetím hudební nauky, ale také vysvětlením mnoha lidových rčení.

Žáci 2. stupně se ve hře Divadlo nekouše! seznámili se různými divadelními žánry a pobavili se hranými ukázkami ze slavných her.

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Představení Divadélka pro školy” již byla zobrazena 613x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 190 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg