Představení Divadélka pro školy

- napsáno 4. prosince 2014 v kategorii Kultura autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

divadlo-14-vvelka Ve čtvrtek 4. 12. navštívili naši školu herci Divadélka pro školy z Hradce Králové. Pro děti 1. stupně předvedli hru Písnička pro draka, která děti zaujala netradičním pojetím hudební nauky, ale také vysvětlením mnoha lidových rčení.

Žáci 2. stupně se ve hře Divadlo nekouše! seznámili se různými divadelními žánry a pobavili se hranými ukázkami ze slavných her.

zpráva „Představení Divadélka pro školy” již byla zobrazena 599x

Na začátek školního roku svému prvňáčkovi  připravte:

• aktovku, pouzdro
  •  červenomodrou tužku, gumu, ořezávátko
  •  pastelky  PROGRESSA ( malé),  lepidlo, halenu do VV, hadřík
  • zásobník na písmena, tabulku na skládání písmen, plastový obal na eurofólie  A4 ( s drukem), 2 průhledné fólie  A4,  1 průhlednou fólii  A5
  • malý ručník, plátěný ubrousek pod svačinku,
  • cvičební úbor – cvičky, bílé tričko, ponožky, kraťasy  (vše v plátěném  pytlíku a podepsané),
  • přezůvky, pytlík na přezůvky  ( podepsané )
  • 4 obaly A5 na sešity, 3 obaly A4 na pracovní sešity, 1 obal A4 (na šířku)  – obaly stačí  až v září

Pro vaše dítě do 1. třídy  jsme objednali :

• sešity, notýsek, archivační box, výkresy, náčrtníkový  papír, složku  barevných papírů, závěsný pytlík na lavici, 1 trojhrannou tužku, tabulku a fix, trojhrannou tužku, nůžky, kelímek na vodu, voskovky, pastelky, vodové barvy, modelovací  hmotu, štětec č. 8 a 12
  • hodnotu nad 200 Kč uhradíte v září 2018
Poslední týden v srpnu si můžete ve škole vyzvednout čip na vstup do školy a objednávky obědů. Podrobnosti upřesníme.