Představení Divadélka pro školy

- napsáno 4. prosince 2014 v kategorii Kultura autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

divadlo-14-vvelka Ve čtvrtek 4. 12. navštívili naši školu herci Divadélka pro školy z Hradce Králové. Pro děti 1. stupně předvedli hru Písnička pro draka, která děti zaujala netradičním pojetím hudební nauky, ale také vysvětlením mnoha lidových rčení.

Žáci 2. stupně se ve hře Divadlo nekouše! seznámili se různými divadelními žánry a pobavili se hranými ukázkami ze slavných her.

zpráva „Představení Divadélka pro školy” již byla zobrazena 635x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

14.01.2019
Oznamujeme cizím strávníkům, že od 1. 2. 2019 se zvyšuje cena oběda na 70,– Kč.

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy.