Představení Peter Black

- napsáno 10. března 2017 v kategorii Kultura autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

3-pb3-cz-small

Žáci 8. a 9. ročníku navštívili v pátek 10. 3. 2017 divadelní představení ve Zlíně s názvem Peter Black. Název divadelní hry připomínající v českém překladu hru Černý Petr není náhoda. V anglickém jazyce sledovali žáci příběh člověka, který v průběhu jednoho dne přišel doslova a do písmene o všechno. Jeho opětovný start od nuly je motivovaný základními lidskými potřebami, jako jsou spánek, jídlo, teplo, práce, přátelé a rodina. Divadelní hra umožnila žákům atraktivní a hravou formou zdokonalovat si vědomosti z cizího jazyka a získat schopnost bezprostřední interakce.

zpráva „Představení Peter Black” již byla zobrazena 142x

Seznam dětí přijatých do 1. ročníku školního roku 2018/2019 najdete ZDE.

Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší.