Představení Peter Black

- napsáno 10. března 2017 v kategorii Kultura autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

3-pb3-cz-small

Žáci 8. a 9. ročníku navštívili v pátek 10. 3. 2017 divadelní představení ve Zlíně s názvem Peter Black. Název divadelní hry připomínající v českém překladu hru Černý Petr není náhoda. V anglickém jazyce sledovali žáci příběh člověka, který v průběhu jednoho dne přišel doslova a do písmene o všechno. Jeho opětovný start od nuly je motivovaný základními lidskými potřebami, jako jsou spánek, jídlo, teplo, práce, přátelé a rodina. Divadelní hra umožnila žákům atraktivní a hravou formou zdokonalovat si vědomosti z cizího jazyka a získat schopnost bezprostřední interakce.

zpráva „Představení Peter Black” již byla zobrazena 218x

Plavání – 5. ročník

Ve čtvrtek 22. 10. 2018 se žáci 4. – 7. ročníku zúčastní anglicky mluveného divadelního představení ve Valašských Kloboukách. Výuka plavání pro žáky 5. ročníku bude o týden odložena.