Představení Peter Black

- napsáno 10. března 2017 v kategorii Kultura autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

3-pb3-cz-small

Žáci 8. a 9. ročníku navštívili v pátek 10. 3. 2017 divadelní představení ve Zlíně s názvem Peter Black. Název divadelní hry připomínající v českém překladu hru Černý Petr není náhoda. V anglickém jazyce sledovali žáci příběh člověka, který v průběhu jednoho dne přišel doslova a do písmene o všechno. Jeho opětovný start od nuly je motivovaný základními lidskými potřebami, jako jsou spánek, jídlo, teplo, práce, přátelé a rodina. Divadelní hra umožnila žákům atraktivní a hravou formou zdokonalovat si vědomosti z cizího jazyka a získat schopnost bezprostřední interakce.

zpráva „Představení Peter Black” již byla zobrazena 239x

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy.