ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Předvánoční vystoupení Javorníčku

- napsáno 14. prosince 2015 v kategorii Kultura autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

oslava-152-556

Členové Javorníčku měli náročný víkend. V sobotu 12. 12. 2015 vystupovali při rozsvěcování vánočního stromu před kulturním domem ve Štítné nad Vláří.

V neděli  13. 12. 2015 byli pozvaní  na  3. adventní  trh ve Valašských Kloboukách. Za doprovodu cimbálové muziky  zpěváčci předvedli své „koledování“. Byli odměněni velkým potleskem. Měli jsme dobrý pocit, že jsme přispěli k příjemné  předvánoční  atmosféře. 

                                                        Mgr. Zdenka Vargová

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Předvánoční vystoupení Javorníčku” již byla zobrazena 588x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg