ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Přehlídka dětských souborů Valašskoklobucka

- napsáno 10. listopadu 2014 v kategorii autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

  vlzlbwvodzig2ftomfu8qdv9kcxhy0vqrqkanc8yrmnlnxo3ba6y-ut7dn1qhxojbrmmlvs-kopie

V pátek 7.11.2014  vystoupili členové Javorníčku se svým tanečním pásmem ve Valašských Kloboukách na přehlídce dětských souborů našeho regionu.

Dopoledne předvedla část programu skupinka 16 dětí pro MŠ a ZŠ ve Valašských Kloboukách. Žákům se naše vystoupení moc líbilo. Hlavně chlapci měli velký aplaus. Velmi přínosné bylo, že se naše děti podívaly i na vystoupení jiných kroužků.

Odpoledne v 16.00 hod. vystoupilo 36 členů našeho kroužku v hlavním programu přehlídky.

Zpívali a tancovali s radostí a chutí. Byli odměněni velkým potleskem. O náš úspěch se v nemalé míře zasloužil doprovod našich známých muzikantů pod vedením paní Marie Matulové. Vystoupil zde Slavičánek, Nedašovský Valášek a soubor Čajka ze Slovenska. Atmosféra byla velmi příjemná.

Děkujeme muzikantům za doprovod a rodičům, kteří za námi přijeli, za podporu.

                                                      Mgr. Zdenka Vargová

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Přehlídka dětských souborů Valašskoklobucka” již byla zobrazena 541x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

14.01.2019
Oznamujeme cizím strávníkům, že od 1. 2. 2019 se zvyšuje cena oběda na 70,– Kč. 

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy. 


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg