Přehlídka dětských souborů Valašskoklobucka

- napsáno 10. listopadu 2014 v kategorii autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

vlzlbwvodzig2ftomfu8qdv9kcxhy0vqrqkanc8yrmnlnxo3ba6y-ut7dn1qhxojbrmmlvs-kopie

V pátek 7.11.2014  vystoupili členové Javorníčku se svým tanečním pásmem ve Valašských Kloboukách na přehlídce dětských souborů našeho regionu.

Dopoledne předvedla část programu skupinka 16 dětí pro MŠ a ZŠ ve Valašských Kloboukách. Žákům se naše vystoupení moc líbilo. Hlavně chlapci měli velký aplaus. Velmi přínosné bylo, že se naše děti podívaly i na vystoupení jiných kroužků.

Odpoledne v 16.00 hod. vystoupilo 36 členů našeho kroužku v hlavním programu přehlídky.

Zpívali a tancovali s radostí a chutí. Byli odměněni velkým potleskem. O náš úspěch se v nemalé míře zasloužil doprovod našich známých muzikantů pod vedením paní Marie Matulové. Vystoupil zde Slavičánek, Nedašovský Valášek a soubor Čajka ze Slovenska. Atmosféra byla velmi příjemná.

Děkujeme muzikantům za doprovod a rodičům, kteří za námi přijeli, za podporu.

Mgr. Zdenka Vargová

zpráva „Přehlídka dětských souborů Valašskoklobucka” již byla zobrazena 521x