ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Přespolní běh VSL (Štítná n/Vl.)

- napsáno 14. října 2009 v kategorii Sport autorem Mgr. Josef Hnaníček

zs-stitna-2009-vsl-stitna-beh-03-uvodV měsíci říjnu se rozjel další ročník VSL složený z 11 sporovních soutěží pro děti od 1. do 9. ročníku. Zatím máme za sebou 2 disciplíny. Ve vybíjené (ZŠ Újezd) jsme obsadili 4. místo a ve vytrvalostním běhu jsme jako škola obsadili vynikající 3. místo, kdy jen pár bodů nám chybělo k místu druhému. Dosáhli jsme i skvělých osobních výsledků.

V kategorii mladších chlapců zvítězil Pavel Škubník z 6. ročníku a v kategorii starších chlapců zvítězil Jiří Baran z 9. ročníku. J. Hrnčiřík (6. roč.) skončil těsně pod stupni vítězů na 4. místě. V každé kategorii běželo 16 závodníků. Vytrvalostní běh jsme pořádali u nás ve Štítné nad Vláří a chtěl bych tímto poděkovat firmě Javorník – CZ s.r.o. že nám opět vyšli vstříc a mohli jsme k tomu využít jejich rekreační středisko Obárané.

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Přespolní běh VSL (Štítná n/Vl.)” již byla zobrazena 1058x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

13.08.2019
Školní kuchyně začne pro cizí strávníky vařit od pondělí 2. 9. 2019.

11.07.2019
PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

Na začátek školního roku svému prvňáčkovi  připravte:

 • aktovku, pouzdro
 •  červenomodrou tužku, gumu, ořezávátko
 •  pastelky  PROGRESSA (malé), lepidlo, halenu do VV, hadřík
 • zásobník na písmena, tabulku na skládání písmen, plastový obal na eurofólie  A4 (s drukem)                    
 • 2 průhledné fólie  A4, 1 průhlednou fólii A5
 • malý ručník, plátěný ubrousek pod svačinku,
 • cvičební úbor – cvičky, bílé tričko, ponožky, kraťasy  (vše v plátěném  pytlíku a podepsané)
 • přezůvky, pytlík na přezůvky (podepsané)
 •  4 obaly A5 na sešity, 3 obaly A4 na pracovní sešity, 1obal A4 (na šířku)   -  obaly stačí  až v září

 

Pro vaše dítě jsme objednali:  

 • sešity, notýsek, archivační box, výkresy, náčrtníkový papír, složku  barevných papírů, závěsný pytlík na lavici, 1 trojhrannou tužku, tabulku a fix, trojhrannou tužku, nůžky, voskovky, pastelky, vodové barvy, modelovací  hmotu, štětec č. 8 a 12
 • hodnotu nad 200 Kč uhradíte v září 2019

 


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg