ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Přespolní běh VSL - Štítná n/Vl.

- napsáno 5. října 2011 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

p1030012-uvod Se začátkem nového školního roku se rozběhl pro osm okolních základních škol i nový ročník Valašské sportovní ligy (VSL). Závodníci se setkali na první soutěži, kterou byl vytrvalostní běh v příjemném prostředí rekreačního střediska Obárané.

Počasí nám přálo a všechny závody byly dramatické do posledních metrů. Musíme pochválit naše závodníky, kteří obsadili vynikající třetí místo a vytvořili tak dobrý základ pro obhajobu loňského 3. místa v celkovém pořadí. Děkuji všem závodníkům za skvělou reprezentaci školy.

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Přespolní běh VSL - Štítná n/Vl.” již byla zobrazena 1058x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg