ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Princezna se zlatou hvězdou na čele

- napsáno 4. března 2015 v kategorii Kultura autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

Ve středu 4. 3. 2015 žáci 1. – 5. ročníku jeli do Městského divadla ve Zlíně. Těšili se na pohádku Boženy Němcové Princezna se zlatou hvězdou na čele. Představili se herci pražské divadelní společnosti, např. Aneta Krejčíková, Julie Jurištová aj. Pohádka i písničky se dětem líbily. Na závěr mnozí využili možnost zatančit si s herci přímo na jevišti.

http://www.dediva.cz/?…

Mgr. Zdenka Vargová

zpráva „Princezna se zlatou hvězdou na čele” již byla zobrazena 502x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg