Princezna se zlatou hvězdou na čele

- napsáno 4. března 2015 v kategorii Kultura autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

Ve středu 4. 3. 2015 žáci 1. – 5. ročníku jeli do Městského divadla ve Zlíně. Těšili se na pohádku Boženy Němcové Princezna se zlatou hvězdou na čele. Představili se herci pražské divadelní společnosti, např. Aneta Krejčíková, Julie Jurištová aj. Pohádka i písničky se dětem líbily. Na závěr mnozí využili možnost zatančit si s herci přímo na jevišti.

Mgr. Zdenka Vargová

zpráva „Princezna se zlatou hvězdou na čele” již byla zobrazena 442x