Příprava na vánoční koledování

- napsáno 18. listopadu 2015 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

advent-marketa-15-velka Pomalu se blíží vánoční čas a s ním i VÁNOČNÍ TRHY, které naše škola každoročně pořádá.  A tak jsme si na pomoc přizvali naše maminky a babičky.  Pod vedením paní Matušincové se nám povedlo vyrobit spoustu krásných vánočních ozdob. Jejich prodejem podpoříme dobrou věc a opět pomůžeme dětem, které naši podporu potřebují.
                                                                          čtvrťáci

Ještě jednou děkuji rodičům za pomoc a podporu při přípravě na adventní trhy.

Markéta Petrů, tř. uč. 4. třídy

zpráva „Příprava na vánoční koledování” již byla zobrazena 397x

Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší.

Zápis žáků do 1. ročníku

se bude konat ve čtvrtek 19. 4. 2018 od 13,30 do 16,00 v budově ZŠ.

Informace najdete na našich stránkách ve složce:

• Základní škola/Pro rodiče 1. ročníku
  • Základní škola/Dokumenty ke stažení/Zápis do 1. ročníku – zákonné normy