Příprava na vánoční koledování

- napsáno 18. listopadu 2015 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

advent-marketa-15-velka Pomalu se blíží vánoční čas a s ním i VÁNOČNÍ TRHY, které naše škola každoročně pořádá.  A tak jsme si na pomoc přizvali naše maminky a babičky.  Pod vedením paní Matušincové se nám povedlo vyrobit spoustu krásných vánočních ozdob. Jejich prodejem podpoříme dobrou věc a opět pomůžeme dětem, které naši podporu potřebují.
                                                                          čtvrťáci

Ještě jednou děkuji rodičům za pomoc a podporu při přípravě na adventní trhy.

Markéta Petrů, tř. uč. 4. třídy

zpráva „Příprava na vánoční koledování” již byla zobrazena 510x

Od 1. 10. 2018 se zvyšuje cena stravného o 2,– Kč.