Přírodovědná soutěž 2017

- napsáno 24. května 2017 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-9440-velka V úterý 24.5. 2017 si vychovatelky školní družiny připravily pro děti zábavnou přírodovědnou soutěž. Na jednotlivých stanovištích děti poznávaly rostliny, houby a zvířata, určovaly, co do přírody patří a naopak, co ji poškozuje. Odpovídaly na hádanky a otázky, které se týkaly ochrany přírody a životního prostředí. Nejlepší soutěžící byli odměněni drobnými cenami.

Hana Bartošová

zpráva „Přírodovědná soutěž 2017” již byla zobrazena 340x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy.