ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Program R-Ego

- napsáno 28. ledna 2016 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

r-ego-1-2-16-velka

Ve středu 27. 1. 2016 se žáci 1. a 2. třídy zúčastnili programu primární prevence, který pro ně připravila organizace R-Ego.  Program byl zaměřený na zdravý životní styl. V tématu „Zdravá strava“ řešili žáci společně otázku co je zdravé a nezdravé. V tématu „Hygiena“ pomocí pantomimy znázorňovali, co si představují pro pojmem osobní hygiena. Program byl zpestřen pohybovými aktivitami zaměřenými na postřeh, rychlost a pohyb. 

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Program R-Ego” již byla zobrazena 569x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg