Projekt Technické vzdělávání

- napsáno 14. ledna 2016 v kategorii Školní projekty autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

vybaveni-dilen-15-velka

Díky projektu z výzvy 57 s názvem Technické vzdělávání se nám podařilo získat peníze pro školní dílny. Tyto finanční prostředky jsme využili na zakoupení nového vybavení dílen (pracovní stoly, nářadí a stavebnice Merkur pro žáky, nástroje pro přípravu příp. polotovarů). Cílem projektu je rozvíjet u dětí technické dovednosti (práce s materiály, práce s náčrty a návody, řešení problémů). Díky stavebnicím Merkur mohou žáci provádět montáž a demontáž jednoduchých konstrukčních prvků. Věříme, že vynaložené peníze povedou ke zvýšení manuální zručnosti žáků.

Mgr. Bronislav Šenkeřík

zpráva „Projekt Technické vzdělávání” již byla zobrazena 434x

Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší.

Zápis žáků do 1. ročníku

se bude konat ve čtvrtek 19. 4. 2018 od 13,30 do 16,00 v budově ZŠ.

Informace najdete na našich stránkách ve složce:

• Základní škola/Pro rodiče 1. ročníku
  • Základní škola/Dokumenty ke stažení/Zápis do 1. ročníku – zákonné normy