Projekt Technické vzdělávání

- napsáno 14. ledna 2016 v kategorii Školní projekty autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

vybaveni-dilen-15-velka

Díky projektu z výzvy 57 s názvem Technické vzdělávání se nám podařilo získat peníze pro školní dílny. Tyto finanční prostředky jsme využili na zakoupení nového vybavení dílen (pracovní stoly, nářadí a stavebnice Merkur pro žáky, nástroje pro přípravu příp. polotovarů). Cílem projektu je rozvíjet u dětí technické dovednosti (práce s materiály, práce s náčrty a návody, řešení problémů). Díky stavebnicím Merkur mohou žáci provádět montáž a demontáž jednoduchých konstrukčních prvků. Věříme, že vynaložené peníze povedou ke zvýšení manuální zručnosti žáků.

Mgr. Bronislav Šenkeřík

zpráva „Projekt Technické vzdělávání” již byla zobrazena 574x

Od 1. 10. 2018 se zvyšuje cena stravného o 2,– Kč.