ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

První vysvědčení

- napsáno 30. ledna 2015 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

vysvedceni-1-roc-velka

Čtvrtek 29. 1. 2015 byl pro žáky dnem, kdy dostali vysvědčení za 1. pololetí letošního školního roku. Nejvíce se na tento den těšili naši prvňáčci. Přejeme jim, aby stejnou radost z vysvědčení zažívali po celou dobu školní docházky.

→ přejít na fotogalerii

zpráva „První vysvědčení” již byla zobrazena 711x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 190 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg