Pyžamková párty ve ŠD

- napsáno 5. června 2016 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová
img-2758-velka
Na čtvrtek 2.června si děti společně s vychovatelkami připravily „pyžamkovou párty“. Přinesly si pyžama, polštářky, plyšáky a jiné hračky, se kterými chodí spát. Vyprávěli jsme si o snech, strašidelné příběhy a nakonec jsme soutěžili o nejlepší vtip. Bylo to zábavné odpoledne plné legrace a dětem se netradiční den ve školní družině velmi líbil.
                                                  Hana Bartošová
zpráva „Pyžamková párty ve ŠD” již byla zobrazena 440x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy.