Pyžamková párty ve ŠD

- napsáno 5. června 2016 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová
img-2758-velka
Na čtvrtek 2.června si děti společně s vychovatelkami připravily „pyžamkovou párty“. Přinesly si pyžama, polštářky, plyšáky a jiné hračky, se kterými chodí spát. Vyprávěli jsme si o snech, strašidelné příběhy a nakonec jsme soutěžili o nejlepší vtip. Bylo to zábavné odpoledne plné legrace a dětem se netradiční den ve školní družině velmi líbil.
                                                  Hana Bartošová
zpráva „Pyžamková párty ve ŠD” již byla zobrazena 328x

Seznam dětí přijatých do 1. ročníku školního roku 2018/2019 najdete ZDE.

Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší.