ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Pyžamková párty ve ŠD

- napsáno 5. června 2016 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová
img-2758-velka
Na čtvrtek 2.června si děti společně s vychovatelkami připravily „pyžamkovou párty“. Přinesly si pyžama, polštářky, plyšáky a jiné hračky, se kterými chodí spát. Vyprávěli jsme si o snech, strašidelné příběhy a nakonec jsme soutěžili o nejlepší vtip. Bylo to zábavné odpoledne plné legrace a dětem se netradiční den ve školní družině velmi líbil.
                                                  Hana Bartošová
zpráva „Pyžamková párty ve ŠD” již byla zobrazena 328x
fzs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 190 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

23.04.2018
Seznam dětí přijatých do 1. ročníku školního roku 2018/2019 najdete ZDE.

20.04.2018
Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší. 


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
grafická úprava a správa stránek, redakční systém, použité fotografie
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg