ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

R-EGO - 1. a 2. ročník

- napsáno 25. května 2017 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-5202-velka

Ve středu 24. 5. 2017 absolvovali žáci 1. a 2. třídy  preventivní  program  s pracovnicemi  volnočasového centra R-EGO.  Loutky  Bárka  a Klárka je uvedly do problémových témat:  Kamarád, Nebezpečí  léků,  Rodina a domov, Práva dětí. Formou her, kvízů a rozhovorů  děti  řešily různé situace, které se mohou vyskytnout v běžném životě.  Děti byly aktivní, program se jim líbil.

→ přejít na fotogalerii

zpráva „R-EGO - 1. a 2. ročník” již byla zobrazena 391x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg