ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

R-Ego - 1. stupeň

- napsáno 3. října 2016 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-3634-velka

Ve čtvrtek 29. 9. a v pondělí 3. 10. 2016 proběhly ve všech třídách 1. stupně dvouhodinové programy zaměřené na primární prevenci. Každá třída si zvolila téma, na které bude navazovat i program ve 2. pololetí. Program zajišťovalo poradenské centrum R-Ego ze Slavičína. 

1. třída

  • Příběhy Bárky a Klárky 1. díl (Zdravý životní styl – zdravá strava, Hygiena)
2. třída
  • Příběhy Bárky a Klárky 2. díl (Chování na ulici a hřišti – bezpečné chování, povinná výbava kola, Cizí lidé)
3. třída
  • Příběhy Bárky a Klárky 3. díl (Ubližovat se nesmí – chování ve třídě)
4. třída
  • S úsměvem do školy
5. třída
  • Před problémy neutíkej

→ přejít na fotogalerii

zpráva „R-Ego - 1. stupeň” již byla zobrazena 691x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg