R-Ego - 3.-7. ročník

- napsáno 5. března 2019 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-0164-velka

V úterý 5. 3. 2019 proběhly ve 3. – 7. ročníku programy všeobecné primární prevence, které nám poskytuje organizace E-Ego. Ve 3. třídě byl název programu „S úsměvem do školy, žáci 4. ročníku se seznámili s tématem "Já a můj sebeobraz“ a pro páťáky byl přichystán program „Já a ti druzí“. Šesťáci a sedmáci se zabývali problémy šikany a drogové závislosti.

zpráva „R-Ego - 3.-7. ročník” již byla zobrazena 76x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.