ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

R-Ego - 3.-7. ročník

- napsáno 5. března 2019 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-0164-velka

V úterý 5. 3. 2019 proběhly ve 3. – 7. ročníku programy všeobecné primární prevence, které nám poskytuje organizace E-Ego. Ve 3. třídě byl název programu „S úsměvem do školy, žáci 4. ročníku se seznámili s tématem "Já a můj sebeobraz“ a pro páťáky byl přichystán program „Já a ti druzí“. Šesťáci a sedmáci se zabývali problémy šikany a drogové závislosti. 

→ přejít na fotogalerii

zpráva „R-Ego - 3.-7. ročník” již byla zobrazena 76x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg