ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

R-Ego - 3. a 4. ročník

- napsáno 12. února 2016 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

rego-3-4-velka

Žáci 3. a 4. třídy se v úterý 16. 2. 2016 zúčastnili vzdělávacího programu poradenského centra R-Ego Slavičín.
Třeťáci se společně zamýšleli nad tím, v čem jsou lidé stejní a v čem se liší. V průběhu programu si uvědomili, že každý člověk je něčím vyjímečný.  Přemýšleli i o tom, zda by chtěli žít v jiné zemi, popřípadě, co by jim scházelo. V závěru  programu pochopili, že každý, kdo přesídlí do jiné země má nelehkou situaci  a je vděčný za pomoc.
Téma pro čtvťáky bylo – „S úsměvem do školy.“ Děti si připomněly třídní pravidla, diskutovaly o jejich dodržování a porušování, co se jim líbí, nebo nelíbí na chování spolužáků.  Učily se vyjádřit své připomínky vůči chování druhého člověka.
Program děti zaujal a aktivně se do diskusí zapojovaly.

                         Mgr. Zdenka Vargová, Mgr. Markéta Petrů

→ přejít na fotogalerii

zpráva „R-Ego - 3. a 4. ročník” již byla zobrazena 299x
fzs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 190 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

09.02.2018
Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší. 

22.01.2018
Zápis žáků do 1. ročníku

se bude konat ve čtvrtek 19. 4. 2018 od 13,30 do 16,00 v budově ZŠ. 

Informace najdete na našich stránkách ve složce:

  • Základní škola/Pro rodiče 1. ročníku 
  • Základní škola/Dokumenty ke stažení/Zápis do 1. ročníku – zákonné normy
  • Základní škola/Dokumenty ke stažení/Kritéria pro přijímání žáků do 1. třídy

Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
grafická úprava a správa stránek, redakční systém, použité fotografie
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg