ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

R-Ego březen 2017

- napsáno 15. března 2017 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-3419-velka

Ve druhém pololetí letošního školního roku pokračujeme v programech minimální prevence rizikových jevů, které zajišťuje organizace R-Ego.  Třídy navazují na programy, které žáci absolvovali v prvním pololetí. V hodinách řeší i aktuální problémy z této oblasti. 

→ přejít na fotogalerii

zpráva „R-Ego březen 2017” již byla zobrazena 458x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg