Recitační soutěž - okrskové kolo 2017

- napsáno 8. března 2017 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-9179-velka

Ve středu 8. března 2017 se osm žáků naší školy zúčastnilo okrskového kola recitační soutěže na ZŠ Slavičín-Vlára. Své recitační umění předvedli spolu s ostatními soutěžícími z 8 škol ve čtyřech kategoriích. Při výběru nejlepších recitátorů to neměly jednotlivé poroty ve svém rozhodování vůbec lehké, protože nebylo možné ocenit všechny předvedené výkony. Přesto se podařilo Anežce Hrnčiříkové získat 3. místo v kategorii 6. a 7. tříd.

Blahopřejeme a všem recitátorům děkujeme za velmi pěknou reprezentaci naší školy.

Mgr. Klára Nosková

zpráva „Recitační soutěž - okrskové kolo 2017” již byla zobrazena 104x

Seznam dětí přijatých do 1. ročníku školního roku 2018/2019 najdete ZDE.

Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší.