ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Recitační soutěž - okrskové kolo 2017

- napsáno 8. března 2017 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-9179-velka

Ve středu 8. března 2017 se osm žáků naší školy zúčastnilo okrskového kola recitační soutěže na ZŠ Slavičín-Vlára. Své recitační umění předvedli spolu s ostatními soutěžícími z 8 škol ve čtyřech kategoriích. Při výběru nejlepších recitátorů to neměly jednotlivé poroty ve svém rozhodování vůbec lehké, protože nebylo možné ocenit všechny předvedené výkony. Přesto se podařilo Anežce Hrnčiříkové získat 3. místo v kategorii 6. a 7. tříd.

Blahopřejeme a všem recitátorům děkujeme za velmi pěknou reprezentaci naší školy.

                                                        Mgr. Klára Nosková

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Recitační soutěž - okrskové kolo 2017” již byla zobrazena 145x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 190 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

18.10.2018
Plavání – 5. ročník

Ve čtvrtek 22. 10. 2018 se žáci 4. – 7. ročníku zúčastní anglicky mluveného divadelního představení ve Valašských Kloboukách. Výuka plavání pro žáky 5. ročníku bude o týden odložena. 


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg