Recitační soutěž - okrskové kolo 2017

- napsáno 8. března 2017 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-9179-velka

Ve středu 8. března 2017 se osm žáků naší školy zúčastnilo okrskového kola recitační soutěže na ZŠ Slavičín-Vlára. Své recitační umění předvedli spolu s ostatními soutěžícími z 8 škol ve čtyřech kategoriích. Při výběru nejlepších recitátorů to neměly jednotlivé poroty ve svém rozhodování vůbec lehké, protože nebylo možné ocenit všechny předvedené výkony. Přesto se podařilo Anežce Hrnčiříkové získat 3. místo v kategorii 6. a 7. tříd.

Blahopřejeme a všem recitátorům děkujeme za velmi pěknou reprezentaci naší školy.

Mgr. Klára Nosková

zpráva „Recitační soutěž - okrskové kolo 2017” již byla zobrazena 156x

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy.