Recitační soutěž - okrskové kolo 2017

- napsáno 8. března 2017 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-9179-velka

Ve středu 8. března 2017 se osm žáků naší školy zúčastnilo okrskového kola recitační soutěže na ZŠ Slavičín-Vlára. Své recitační umění předvedli spolu s ostatními soutěžícími z 8 škol ve čtyřech kategoriích. Při výběru nejlepších recitátorů to neměly jednotlivé poroty ve svém rozhodování vůbec lehké, protože nebylo možné ocenit všechny předvedené výkony. Přesto se podařilo Anežce Hrnčiříkové získat 3. místo v kategorii 6. a 7. tříd.

Blahopřejeme a všem recitátorům děkujeme za velmi pěknou reprezentaci naší školy.

Mgr. Klára Nosková

zpráva „Recitační soutěž - okrskové kolo 2017” již byla zobrazena 131x

Na začátek školního roku svému prvňáčkovi  připravte:

• aktovku, pouzdro
  •  červenomodrou tužku, gumu, ořezávátko
  •  pastelky  PROGRESSA ( malé),  lepidlo, halenu do VV, hadřík
  • zásobník na písmena, tabulku na skládání písmen, plastový obal na eurofólie  A4 ( s drukem), 2 průhledné fólie  A4,  1 průhlednou fólii  A5
  • malý ručník, plátěný ubrousek pod svačinku,
  • cvičební úbor – cvičky, bílé tričko, ponožky, kraťasy  (vše v plátěném  pytlíku a podepsané),
  • přezůvky, pytlík na přezůvky  ( podepsané )
  • 4 obaly A5 na sešity, 3 obaly A4 na pracovní sešity, 1 obal A4 (na šířku)  – obaly stačí  až v září

Pro vaše dítě do 1. třídy  jsme objednali :

• sešity, notýsek, archivační box, výkresy, náčrtníkový  papír, složku  barevných papírů, závěsný pytlík na lavici, 1 trojhrannou tužku, tabulku a fix, trojhrannou tužku, nůžky, kelímek na vodu, voskovky, pastelky, vodové barvy, modelovací  hmotu, štětec č. 8 a 12
  • hodnotu nad 200 Kč uhradíte v září 2018
Poslední týden v srpnu si můžete ve škole vyzvednout čip na vstup do školy a objednávky obědů. Podrobnosti upřesníme.