ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Recitační soutěž ve ŠD 2016

- napsáno 4. března 2016 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

recitace-sd-16-velka

Ve čtvrtek 3. března 2016 se děti, které rády recitují a navštěvují školní družinu, zúčastnily recitační soutěže. Soutěž probíhala v žákovské knihovně, soutěžilo se v pěti  kategoriích.
Všichni recitátoři byli vzorně připraveni, proto porota měla velmi těžké rozhodování. Nejvíce porotu i obecenstvo zaujali: Vojta Pinďák (1.tř.), František Maryáš (2.tř.), Tomáš Miklas (3.tř.), Ondra Struhař (4.tř.) a Tobiáš Kamenčák (5.tř.).

                                                                  Hana Bartošová

zpráva „Recitační soutěž ve ŠD 2016” již byla zobrazena 749x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg