Recitační soutěž ve ŠD 2016

- napsáno 4. března 2016 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

recitace-sd-16-velka

Ve čtvrtek 3. března 2016 se děti, které rády recitují a navštěvují školní družinu, zúčastnily recitační soutěže. Soutěž probíhala v žákovské knihovně, soutěžilo se v pěti  kategoriích.
Všichni recitátoři byli vzorně připraveni, proto porota měla velmi těžké rozhodování. Nejvíce porotu i obecenstvo zaujali: Vojta Pinďák (1.tř.), František Maryáš (2.tř.), Tomáš Miklas (3.tř.), Ondra Struhař (4.tř.) a Tobiáš Kamenčák (5.tř.).

Hana Bartošová

zpráva „Recitační soutěž ve ŠD 2016” již byla zobrazena 462x

Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší.

Zápis žáků do 1. ročníku

se bude konat ve čtvrtek 19. 4. 2018 od 13,30 do 16,00 v budově ZŠ.

Informace najdete na našich stránkách ve složce:

• Základní škola/Pro rodiče 1. ročníku
  • Základní škola/Dokumenty ke stažení/Zápis do 1. ročníku – zákonné normy