Recitační soutěž ve ŠD 2016

- napsáno 4. března 2016 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

recitace-sd-16-velka

Ve čtvrtek 3. března 2016 se děti, které rády recitují a navštěvují školní družinu, zúčastnily recitační soutěže. Soutěž probíhala v žákovské knihovně, soutěžilo se v pěti  kategoriích.
Všichni recitátoři byli vzorně připraveni, proto porota měla velmi těžké rozhodování. Nejvíce porotu i obecenstvo zaujali: Vojta Pinďák (1.tř.), František Maryáš (2.tř.), Tomáš Miklas (3.tř.), Ondra Struhař (4.tř.) a Tobiáš Kamenčák (5.tř.).

Hana Bartošová

zpráva „Recitační soutěž ve ŠD 2016” již byla zobrazena 695x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy.