Recitační soutěž ve ŠD 2017

- napsáno 9. února 2017 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-3214-velka

Ve čtvrtek 9. února 2017 se děti, které rády recitují a navštěvují školní družinu, zúčastnily recitační soutěže. Soutěž probíhala v žákovské knihovně, soutěžilo se v pěti  kategoriích a  zúčastnilo se 24 žáků.
Všichni recitátoři byli vzorně připraveni, proto porota měla velmi těžké rozhodování. Nejvíce porotu i obecenstvo zaujali: Jirka Matúšů (1.tř.), Janko Struhař (2.tř.), Vanda Miklasová (3.tř.), Valerie Hýblová (4.tř.) a Radek Miklas (5.tř.).

Hana Bartošová

zpráva „Recitační soutěž ve ŠD 2017” již byla zobrazena 238x

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy.