ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Recitační soutěž ve ŠD 2017

- napsáno 9. února 2017 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-3214-velka

Ve čtvrtek 9. února 2017 se děti, které rády recitují a navštěvují školní družinu, zúčastnily recitační soutěže. Soutěž probíhala v žákovské knihovně, soutěžilo se v pěti  kategoriích a  zúčastnilo se 24 žáků.
Všichni recitátoři byli vzorně připraveni, proto porota měla velmi těžké rozhodování. Nejvíce porotu i obecenstvo zaujali: Jirka Matúšů (1.tř.), Janko Struhař (2.tř.), Vanda Miklasová (3.tř.), Valerie Hýblová (4.tř.) a Radek Miklas (5.tř.).

                                            Hana Bartošová

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Recitační soutěž ve ŠD 2017” již byla zobrazena 295x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg