Recitační soutěž ve ŠD 2018

- napsáno 9. března 2018 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-7873-velka

V pátek 9. března 2018 se děti, které rády recitují a navštěvují školní družinu, zúčastnily recitační soutěže. Soutěž probíhala v knihovně, soutěžilo se v pěti kategoriích a  zúčastnilo se 21 žáků.
Všichni recitátoři byli vzorně připraveni, proto porota měla velmi těžké rozhodování.

Nejvíce porotu i obecenstvo zaujali: Jenda Matúšů (1.tř.), Lucka Strnadová (2.tř.), Eliška Šamková (3.tř.), Katka Matúšů (4.tř.) a Natka Oberreiterová (5.tř.). Zároveň jsme vyhodnotili výtvarnou soutěž OKNO DO SVĚTA na téma Moře jako počátek všeho.

Hana Bartošová

zpráva „Recitační soutěž ve ŠD 2018” již byla zobrazena 341x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

12.03.2019
Zápis žáků do 1. ročníku

se bude konat ve úterý 16. 4. 2019 od 13,30 do 16,00 v budově ZŠ.

Informace najdete na našich stránkách ve složce:

• Základní škola/Pro rodiče 1. ročníku
  • Základní škola/Dokumenty ke stažení/Zápis do 1. ročníku – zákonné normy