Recitační soutěž ve ŠD 2018

- napsáno 9. března 2018 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-7873-velka

V pátek 9. března 2018 se děti, které rády recitují a navštěvují školní družinu, zúčastnily recitační soutěže. Soutěž probíhala v knihovně, soutěžilo se v pěti kategoriích a  zúčastnilo se 21 žáků.
Všichni recitátoři byli vzorně připraveni, proto porota měla velmi těžké rozhodování.

Nejvíce porotu i obecenstvo zaujali: Jenda Matúšů (1.tř.), Lucka Strnadová (2.tř.), Eliška Šamková (3.tř.), Katka Matúšů (4.tř.) a Natka Oberreiterová (5.tř.). Zároveň jsme vyhodnotili výtvarnou soutěž OKNO DO SVĚTA na téma Moře jako počátek všeho.

Hana Bartošová

zpráva „Recitační soutěž ve ŠD 2018” již byla zobrazena 179x