ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Recitační soutěž ve ŠD

- napsáno 26. února 2015 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

recitacni-soutez-v-sd-15-velka

Ve středu 25. února 2015 se děti, které rády recitují a navštěvují školní družinu, zúčastnily recitační soutěže. Soutěž probíhala v žákovské knihově, soutěžilo se ve čtyřech kategoriích.
Všichni recitátoři byli vzorně připraveni, proto porota měl velmi těžké rozhodování. Nejvíce porotu i obecenstvo zaujali: Amélie Vašáková (1. tř.)Nela Bartošová (2. tř.) , Hanka Matušincová (3. tř.) a Šimon Rožník (5. tř.).

Hana Bartošová

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Recitační soutěž ve ŠD” již byla zobrazena 599x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 190 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg