Recitační soutěž ve ŠD

- napsáno 26. února 2015 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

recitacni-soutez-v-sd-15-velka

Ve středu 25. února 2015 se děti, které rády recitují a navštěvují školní družinu, zúčastnily recitační soutěže. Soutěž probíhala v žákovské knihově, soutěžilo se ve čtyřech kategoriích.
Všichni recitátoři byli vzorně připraveni, proto porota měl velmi těžké rozhodování. Nejvíce porotu i obecenstvo zaujali: Amélie Vašáková (1. tř.)Nela Bartošová (2. tř.) , Hanka Matušincová (3. tř.) a Šimon Rožník (5. tř.).

Hana Bartošová

zpráva „Recitační soutěž ve ŠD” již byla zobrazena 557x