ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Riskuj ve vlastivědě a přírodovědě 5. třída

- napsáno 12. listopadu 2014 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

riskuj-14-velka Ve středu 12. listopadu si žáci 5. třídy ověřili své znalosti ve vědomostní soutěži „Riskuj ve vlastivědě a přírodovědě“. Soutěžila 2 družstva – chlapci a děvčata. Jejich výsledky byly vyrovnané, přesto o nějaký bod zvítězili chlapci. 

                                                Hana Bartošová

→ přejít na fotogalerii:

zpráva „Riskuj ve vlastivědě a přírodovědě 5. třída” již byla zobrazena 854x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 190 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg