Salzburg 2016

- napsáno 13. června 2016 v kategorii Exkurze-výlety autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

043-734

V pátek 10. 6. 2016 jsme pro žáky 7. – 9. ročníku zorganizovali exkurzi do oblasti Salzburgu. Dopoledne jsme navštívili jsme Orlí hnízdo, odkud jsme obdivovali krásné panorama Alp. V muzeu nacismu jsme si mimo jiné prohlédli i podzemní bunkry. Na zmrzlinu jsme si zajeli k jezeru Königsee a pak už jsme zamířili na exkurzi do solných dolů. Zážitkový program byl pro nás skutečným zážitkem – od vláčku, přes skluzavky a plavbu po solném jezeru až k cestě na povrch výtahem. Po prohlídce historického centra Salzburgu a krátkém rozchodu jsme se vydali na zpáteční cestu. Exkurze se velmi vydařila.

zpráva „Salzburg 2016” již byla zobrazena 307x

Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší.

Zápis žáků do 1. ročníku

se bude konat ve čtvrtek 19. 4. 2018 od 13,30 do 16,00 v budově ZŠ.

Informace najdete na našich stránkách ve složce:

• Základní škola/Pro rodiče 1. ročníku
  • Základní škola/Dokumenty ke stažení/Zápis do 1. ročníku – zákonné normy