ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Salzburg 2016

- napsáno 13. června 2016 v kategorii Exkurze-výlety autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

043-734

V pátek 10. 6. 2016 jsme pro žáky 7. – 9. ročníku zorganizovali exkurzi do oblasti Salzburgu. Dopoledne jsme navštívili jsme Orlí hnízdo, odkud jsme obdivovali krásné panorama Alp. V muzeu nacismu jsme si mimo jiné prohlédli i podzemní bunkry. Na zmrzlinu jsme si zajeli k jezeru Königsee a pak už jsme zamířili na exkurzi do solných dolů. Zážitkový program byl pro nás skutečným zážitkem – od vláčku, přes skluzavky a plavbu po solném jezeru až k cestě na povrch výtahem. Po prohlídce historického centra Salzburgu a krátkém rozchodu jsme se vydali na zpáteční cestu. Exkurze se velmi vydařila.

               → přejít na fotogalerii         

zpráva „Salzburg 2016” již byla zobrazena 492x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 190 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

05.11.2018
Dny řemesel

Dne 15. 11. 2018 proběhne ve vybraných provozovnách ve Valašských Kloboukách, Vlachovicích a v Brumově-Bylnici od 13 do 16 hodin Den otevřených dveří. Akce je určena pro žáky 8. a 9. ročníků, kteří se i se svými rodiči mohou přesvědčit, že řemeslo je jednou z možností, jak se v budoucnu uplatnit. 

Pozvánka – Dny řemesel


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg