Salzburg 2016

- napsáno 13. června 2016 v kategorii Exkurze-výlety autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

043-734

V pátek 10. 6. 2016 jsme pro žáky 7. – 9. ročníku zorganizovali exkurzi do oblasti Salzburgu. Dopoledne jsme navštívili jsme Orlí hnízdo, odkud jsme obdivovali krásné panorama Alp. V muzeu nacismu jsme si mimo jiné prohlédli i podzemní bunkry. Na zmrzlinu jsme si zajeli k jezeru Königsee a pak už jsme zamířili na exkurzi do solných dolů. Zážitkový program byl pro nás skutečným zážitkem – od vláčku, přes skluzavky a plavbu po solném jezeru až k cestě na povrch výtahem. Po prohlídce historického centra Salzburgu a krátkém rozchodu jsme se vydali na zpáteční cestu. Exkurze se velmi vydařila.

zpráva „Salzburg 2016” již byla zobrazena 375x

Seznam dětí přijatých do 1. ročníku školního roku 2018/2019 najdete ZDE.

Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší.