Salzburg 2016

- napsáno 13. června 2016 v kategorii Exkurze-výlety autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

043-734

V pátek 10. 6. 2016 jsme pro žáky 7. – 9. ročníku zorganizovali exkurzi do oblasti Salzburgu. Dopoledne jsme navštívili jsme Orlí hnízdo, odkud jsme obdivovali krásné panorama Alp. V muzeu nacismu jsme si mimo jiné prohlédli i podzemní bunkry. Na zmrzlinu jsme si zajeli k jezeru Königsee a pak už jsme zamířili na exkurzi do solných dolů. Zážitkový program byl pro nás skutečným zážitkem – od vláčku, přes skluzavky a plavbu po solném jezeru až k cestě na povrch výtahem. Po prohlídce historického centra Salzburgu a krátkém rozchodu jsme se vydali na zpáteční cestu. Exkurze se velmi vydařila.

zpráva „Salzburg 2016” již byla zobrazena 492x

05.11.2018
Dny řemesel

Dne 15. 11. 2018 proběhne ve vybraných provozovnách ve Valašských Kloboukách, Vlachovicích a v Brumově-Bylnici od 13 do 16 hodin Den otevřených dveří. Akce je určena pro žáky 8. a 9. ročníků, kteří se i se svými rodiči mohou přesvědčit, že řemeslo je jednou z možností, jak se v budoucnu uplatnit.

Pozvánka – Dny řemesel