ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Sametová soutěž 2014

- napsáno 20. listopadu 2014 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

sametova-soutez-14-velka

Dne  19. listopadu  2014 se v rámci výuky dějepisu 9. ročníku uskutečnila u příležitosti 25. výročí listopadových událostí  „SAMETOVÁ SOUTĚŽ“. Žáci měli několik týdnů před soutěží k dispozici tematické pracovní listy, pomocí nichž si mohli potřebné informace předem nastudovat.

Soutěž pak probíhala formou zábavné prezentace. Žáci byli rozděleni do 3 družstev. Deváťáci se na soutěž připravili opravdu poctivě, protože je nezaskočila žádná zadaná otázka.

První místo s největším počtem bodů získal tým vedený Jiřím Pinďákem.

                                                                                Mgr. Renata Chromíková

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Sametová soutěž 2014” již byla zobrazena 703x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

14.01.2019
Oznamujeme cizím strávníkům, že od 1. 2. 2019 se zvyšuje cena oběda na 70,– Kč. 

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy. 


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg