Sametová soutěž 2015

- napsáno 22. listopadu 2015 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

sametova-revoluce-15-velka

Dne 19. 11. 2015 se uskutečnila v rámci výuky dějepisu již tradiční Sametová soutěž věnovaná listopadovým událostem roku 1989. Žáci 9. roč. se nejdříve na soutěžní klání připravili pomocí pracovních listů a na základě tohoto samostudia pak podali během soutěže opravdu pěkný výkon. Žádná otázka je nezaskočila. Celá soutěž probíhala formou hry „Riskuj“.

Ve vyrovnaných výsledcích nakonec zvítězilo družstvo č. 2 vedené Kateřinou Hnilovou a Pavlem Bařinkou. Děkuji tímto celému 9. ročníku za to, že byli ochotni udělat něco navíc.

Mgr. Renata Chromíková

zpráva „Sametová soutěž 2015” již byla zobrazena 243x

Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší.

Zápis žáků do 1. ročníku

se bude konat ve čtvrtek 19. 4. 2018 od 13,30 do 16,00 v budově ZŠ.

Informace najdete na našich stránkách ve složce:

• Základní škola/Pro rodiče 1. ročníku
  • Základní škola/Dokumenty ke stažení/Zápis do 1. ročníku – zákonné normy