ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Sametová soutěž 2015

- napsáno 22. listopadu 2015 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

sametova-revoluce-15-velka

Dne 19. 11. 2015 se uskutečnila v rámci výuky dějepisu již tradiční Sametová soutěž věnovaná listopadovým událostem roku 1989. Žáci 9. roč. se nejdříve na soutěžní klání připravili pomocí pracovních listů a na základě tohoto samostudia pak podali během soutěže opravdu pěkný výkon. Žádná otázka je nezaskočila. Celá soutěž probíhala formou hry „Riskuj“.

Ve vyrovnaných výsledcích nakonec zvítězilo družstvo č. 2 vedené Kateřinou Hnilovou a Pavlem Bařinkou. Děkuji tímto celému 9. ročníku za to, že byli ochotni udělat něco navíc.

                                                                    Mgr. Renata Chromíková

→ přejít na fotogalerii

 

zpráva „Sametová soutěž 2015” již byla zobrazena 360x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg