Sametová soutěž 2015

- napsáno 22. listopadu 2015 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

sametova-revoluce-15-velka

Dne 19. 11. 2015 se uskutečnila v rámci výuky dějepisu již tradiční Sametová soutěž věnovaná listopadovým událostem roku 1989. Žáci 9. roč. se nejdříve na soutěžní klání připravili pomocí pracovních listů a na základě tohoto samostudia pak podali během soutěže opravdu pěkný výkon. Žádná otázka je nezaskočila. Celá soutěž probíhala formou hry „Riskuj“.

Ve vyrovnaných výsledcích nakonec zvítězilo družstvo č. 2 vedené Kateřinou Hnilovou a Pavlem Bařinkou. Děkuji tímto celému 9. ročníku za to, že byli ochotni udělat něco navíc.

Mgr. Renata Chromíková

zpráva „Sametová soutěž 2015” již byla zobrazena 268x

Seznam dětí přijatých do 1. ročníku školního roku 2018/2019 najdete ZDE.

Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší.