Sametová soutěž 2015

- napsáno 22. listopadu 2015 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

sametova-revoluce-15-velka

Dne 19. 11. 2015 se uskutečnila v rámci výuky dějepisu již tradiční Sametová soutěž věnovaná listopadovým událostem roku 1989. Žáci 9. roč. se nejdříve na soutěžní klání připravili pomocí pracovních listů a na základě tohoto samostudia pak podali během soutěže opravdu pěkný výkon. Žádná otázka je nezaskočila. Celá soutěž probíhala formou hry „Riskuj“.

Ve vyrovnaných výsledcích nakonec zvítězilo družstvo č. 2 vedené Kateřinou Hnilovou a Pavlem Bařinkou. Děkuji tímto celému 9. ročníku za to, že byli ochotni udělat něco navíc.

Mgr. Renata Chromíková

zpráva „Sametová soutěž 2015” již byla zobrazena 338x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy.