Sazka olympijský víceboj 2015

- napsáno 25. června 2015 v kategorii autorem Mgr. Bronislav Šenkeřík

V letošním školním roce se naše škola zapojila do projektu, v němž nejde o výkony, ale o to, aby se děti bavily sportemSazka olympijský víceboj byl složen z osmi disciplín, které otestovaly základní fyzické schopnosti (rychlost, síla, ohebnost, vytrvalost, výbušnost, rovnováha, hbitost a silová vytrvalost). Naše škola dosáhla 100% zapojených žáků! Žáci, kteří absolvovali všech osm disciplín, se tedy mohou těšit ještě na jedno vysvědčení. Jedná se o sportovní vysvědčení s určením svého pohybového typu. Tímto děkuji všem zapojeným žákům a také kolegům, kteří se podíleli na organizaci.

zpráva „Sazka olympijský víceboj 2015” již byla zobrazena 341x

Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší.

Zápis žáků do 1. ročníku

se bude konat ve čtvrtek 19. 4. 2018 od 13,30 do 16,00 v budově ZŠ.

Informace najdete na našich stránkách ve složce:

• Základní škola/Pro rodiče 1. ročníku
  • Základní škola/Dokumenty ke stažení/Zápis do 1. ročníku – zákonné normy