ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Sazka olympijský víceboj 2015

- napsáno 25. června 2015 v kategorii autorem Mgr. Bronislav Šenkeřík

V letošním školním roce se naše škola zapojila do projektu, v němž nejde o výkony, ale o to, aby se děti bavily sportemSazka olympijský víceboj byl složen z osmi disciplín, které otestovaly základní fyzické schopnosti (rychlost, síla, ohebnost, vytrvalost, výbušnost, rovnováha, hbitost a silová vytrvalost). Naše škola dosáhla 100% zapojených žáků! Žáci, kteří absolvovali všech osm disciplín, se tedy mohou těšit ještě na jedno vysvědčení. Jedná se o sportovní vysvědčení s určením svého pohybového typu. Tímto děkuji všem zapojeným žákům a také kolegům, kteří se podíleli na organizaci.

zpráva „Sazka olympijský víceboj 2015” již byla zobrazena 479x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg