Sazka olympijský víceboj 2015

- napsáno 25. června 2015 v kategorii autorem Mgr. Bronislav Šenkeřík

V letošním školním roce se naše škola zapojila do projektu, v němž nejde o výkony, ale o to, aby se děti bavily sportemSazka olympijský víceboj byl složen z osmi disciplín, které otestovaly základní fyzické schopnosti (rychlost, síla, ohebnost, vytrvalost, výbušnost, rovnováha, hbitost a silová vytrvalost). Naše škola dosáhla 100% zapojených žáků! Žáci, kteří absolvovali všech osm disciplín, se tedy mohou těšit ještě na jedno vysvědčení. Jedná se o sportovní vysvědčení s určením svého pohybového typu. Tímto děkuji všem zapojeným žákům a také kolegům, kteří se podíleli na organizaci.

zpráva „Sazka olympijský víceboj 2015” již byla zobrazena 445x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy.