Sazka Olympijský víceboj 2017

- napsáno 29. června 2017 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-5970-velka

I v letošním školním roce jsme byli součástí projektu Sazka Olympijský víceboj. Žáci si některé hodiny tělesné výchovy zpestřovali celkem osmi disciplínami (běh 60 m, vytrvalostní běh, skok do dálky, hod míčem, postoj čápa, hluboký předklon, sedy-lehy, T-běh). Naše škola získala zlatou medaili za 100% zapojení. Jednotliví žáci pak dostali olympijské diplomy, kde mají vyhodnoceny své výkony, rady na zlepšení svých schopností, tipy na tréninky.

zpráva „Sazka Olympijský víceboj 2017” již byla zobrazena 397x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy.