Sazka Olympijský víceboj

- napsáno 19. února 2015 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

Naše škola se zapojila do Sazka Olympijského víceboje …

Sazka Olympijský víceboj představuje jeden z klíčových projektů Českého olympijského výboru v rámci dlouhodobé kampaně na podporu sportu a zdravého životního stylu – Česko sportuje. Jeho hlavním cílem není soutěžit o nejlepší výkony, ale v průběhu běžných hodin tělesné výchovy zapojit co nejvíce žáků všech stupňů základního vzdělávání na základní škole a zároveň děti motivovat k tomu, aby sportovaly i ve svém volném čase.

Žáci mají možnost získat sportovní vysvědčení, díky kterému budeme moci dětem a jejich rodičům doporučit, jaké sportovní odvětví je pro dítě nejvhodnější a kde se mu ve svém okolí může pravidelně věnovat.

* Každá třída, v níž splní všech 8 disciplín v 2. pololetí alespoň polovina žáků, získá sportovní analýzu třídy od SportAnalytik

* Každý žák dostane diplom za účast, pokud splní alespoň jednu disciplínu. Když splní všech 8 disciplín, tak získá také sportovní vysvědčení s analýzou jeho fyzických schopností.

Mgr. Bronislav Šenkeřík

zpráva „Sazka Olympijský víceboj” již byla zobrazena 444x

Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší.

Zápis žáků do 1. ročníku

se bude konat ve čtvrtek 19. 4. 2018 od 13,30 do 16,00 v budově ZŠ.

Informace najdete na našich stránkách ve složce:

• Základní škola/Pro rodiče 1. ročníku
  • Základní škola/Dokumenty ke stažení/Zápis do 1. ročníku – zákonné normy