ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Sběr víček

- napsáno 10. května 2018 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-8948-velka

Naše škola pokračuje ve sběru víček z plastových lahví, které vždy na konci školního roku věnujeme rodičům některého z nemocných dětí v našem okolí. Finanční částku z prodeje pak rodiče použijí na nákup potřebných zdravotnických pomůcek, na rehabilitace, lázeňský pobyt apod. Děkujeme Valerii a Nikole Hýblovým za množství přinesených víček a tím i za pomoc potřebným dětem. 

zpráva „Sběr víček” již byla zobrazena 249x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg