Scio testy 2014/2015 - 9. ročník

- napsáno 17. února 2015 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

I v letošním školním roce si naši deváťáci vyzkoušeli SCIO testy z českého jazyka, matematiky, obecných studijních předpokladů, anglického jazyka a německého jazyka. Testování se zúčastnilo přibližně 670 škol z celé ČR.

Výsledky v českém jazyce jsou špičkové – naše škola patří mezi 10% nejúspěšnějších škol. Nadprůměrných výsledků dosáhli žáci i v matematice – máme lepší výsledky než 80% zúčastněných škol. V německém jazyce máme lepší výsledky než polovina zúčastněných škol, avšak mnohé z nich mají německý jazyk uveden jako první cizí jazyk. Pouze v anglickém jazyce pracovali žáci pod svoje možnosti. Studijní potenciál žáků je využíván optimálně.

Částka za testy ve výši 120,–Kč/žáka byla uhrazena z prostředků KPDŠ.

zpráva „Scio testy 2014/2015 - 9. ročník” již byla zobrazena 859x