Sex, AIDS, mezilidské vztahy - 9. ročník

- napsáno 27. května 2016 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

Ve středu 25. 5. 2016 navštívili žáci devátého ročníku přednášku ve Valašských Kloboukách na téma AIDS, sex, láska a věrnost. Vedle základních pravd o problému HIV/AIDS a vyprávění mnoha příběhů se děvčata a chlapci dověděli i o tématech drogy, promiskuita, antikoncepce a zamilovanost. Přednášející Tomáš Řehák se snažil povzbudit žáky k tomu, aby přistupovali k sexu odpovědně, zdrženlivě a viděli jej také z hlediska zdraví a trvalých partnerských vztahů.

Mgr. Klára Nosková

zpráva „Sex, AIDS, mezilidské vztahy - 9. ročník” již byla zobrazena 222x

Seznam dětí přijatých do 1. ročníku školního roku 2018/2019 najdete ZDE.

Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší.