Školní florbalový turnaj

- napsáno 31. března 2010 v kategorii Sport autorem Mgr. Josef Hnaníček

2010-florbalovy-turnaj-chlapcu-04-uvod V měsíci březnu proběhl na naší škole další ročník florbalového turnaje chlapců 6.-9. ročníku. Celkem se přihlásilo 8 družstev ve kterém bylo vždy po jednom chlapci z 6., 7., 8. a 9. ročníku. Do turnaje se tedy zapojila naprostá většina všech chlapců z II. stupně a mezi jednotlivými týmy se vedly urputné boje jak v tělocvičně tak i ve vymýšlení názvů a dresů.

Při cestě za vítězstvím odehrál každý tým 9 zápasů a nejlepším týmem se nakonec stalo družstvo s názvem KOMETA Brno ve složení T. Chovančík (9.), V. Hrnčiřík (8.). S. Holba 7.) a P. Škubník (6.). Nejlepším střelcem se stal David Vaculík (8. roč.).

zpráva „Školní florbalový turnaj” již byla zobrazena 1174x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

13.08.2019
Školní kuchyně začne pro cizí strávníky vařit od pondělí 2. 9. 2019.

PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

Na začátek školního roku svému prvňáčkovi  připravte:

• aktovku, pouzdro
  •  červenomodrou tužku, gumu, ořezávátko
  •  pastelky  PROGRESSA (malé), lepidlo, halenu do VV, hadřík
  • zásobník na písmena, tabulku na skládání písmen, plastový obal na eurofólie  A4 (s drukem)
  • 2 průhledné fólie  A4, 1 průhlednou fólii A5
  • malý ručník, plátěný ubrousek pod svačinku,
  • cvičební úbor – cvičky, bílé tričko, ponožky, kraťasy  (vše v plátěném  pytlíku a podepsané)
  • přezůvky, pytlík na přezůvky (podepsané)
  •  4 obaly A5 na sešity, 3 obaly A4 na pracovní sešity, 1obal A4 (na šířku)   -  obaly stačí  až v září

Pro vaše dítě jsme objednali: