ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Školní knihovna

- napsáno 3. března 2017 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-4634-968

Naši žáci navštěvují školní knihovnu v hodinách literatury, hudební výchovy i v dalších předmětech. Do knihovny chodí i školní družina, pořádáme zde recitační soutěže…Protože vybavení školní knihovny již bylo zastaralé, pořídili jsme nový koberec a barevné sedací vaky. Doufáme, že i tyto inovace přispějí k tomu, že děti budou knihovnu navštěvovat rády a vytvoří si tak pěkný vztah ke knihám a k literatuře.

→ přejít na fotogalerii

 

zpráva „Školní knihovna” již byla zobrazena 512x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg