Školní kolo olympiády z českého jazyka 2016

- napsáno 8. prosince 2016 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

Ve středu 30. 11. 2016  se uskutečnilo školní kolo Olympiády v českém jazyce (OČJ). Soutěž je určena žákům 8. a 9. tř. Úkoly nebývají lehké. Důležité je porozumět zadání, které mnohdy klade důraz na logické myšlení a čtenářskou gramotnost. Součástí OČJ je také slohová práce.

V soutěži si nakonec nejlépe vedli žáci 9. ročníku  a obsadili všechna „medailová“ místa. Do okresního kola, které se bude konat 1. 2. 2017 ve Zlíně, postupují Ondřej Hnilo a Denisa Hnaníčková (oba žáci 9. A).

Konečné pořadí:

1.místo Ondřej Hnilo

2. místo Denisa Hnaníčková

3. místo Marek David /Natálie Kujová

Mgr. Renata Chromíková

zpráva „Školní kolo olympiády z českého jazyka 2016” již byla zobrazena 205x

05.11.2018
Dny řemesel

Dne 15. 11. 2018 proběhne ve vybraných provozovnách ve Valašských Kloboukách, Vlachovicích a v Brumově-Bylnici od 13 do 16 hodin Den otevřených dveří. Akce je určena pro žáky 8. a 9. ročníků, kteří se i se svými rodiči mohou přesvědčit, že řemeslo je jednou z možností, jak se v budoucnu uplatnit.

Pozvánka – Dny řemesel