ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Školní kolo olympiády z českého jazyka 2016

- napsáno 8. prosince 2016 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

 Ve středu 30. 11. 2016  se uskutečnilo školní kolo Olympiády v českém jazyce (OČJ). Soutěž je určena žákům 8. a 9. tř. Úkoly nebývají lehké. Důležité je porozumět zadání, které mnohdy klade důraz na logické myšlení a čtenářskou gramotnost. Součástí OČJ je také slohová práce. 

V soutěži si nakonec nejlépe vedli žáci 9. ročníku  a obsadili všechna „medailová“ místa. Do okresního kola, které se bude konat 1. 2. 2017 ve Zlíně, postupují Ondřej Hnilo a Denisa Hnaníčková (oba žáci 9. A).

Konečné pořadí:

1.místo Ondřej Hnilo

2. místo Denisa Hnaníčková

3. místo Marek David /Natálie Kujová

                                        Mgr. Renata Chromíková

zpráva „Školní kolo olympiády z českého jazyka 2016” již byla zobrazena 229x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg