Školní kolo olympiády z českého jazyka

- napsáno 19. prosince 2014 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

Dne 12.12.2014 se  uskutečnilo školní kolo olympiády z českého jazyka. Skládalo se z části mluvnické a slohové. Olympiády  se zúčastnili všichni žáci   8. a 9. ročníku. Nejlépe se s úkoly „poprali“ :

1.- 2. místo – Lucie Soukupová, Jan Vilímek (9. třída) –14 bodů

3. místo – Jiří pinďák, Daniela Šuráňová (9. třída), Kateřina Hnilová (8. třída) – 13 bodů.

Do okresního kola  OČJ postupují žáci na 1. – 2. místě. Vítězům gratulujeme a  všem ostatním děkujeme za účast.

zpráva „Školní kolo olympiády z českého jazyka” již byla zobrazena 301x