Školní kolo recitační soutěže 1. stupeň - 2017

- napsáno 23. února 2017 v kategorii autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-3298-velka

Ve čtvrtek 23.2.2017 proběhlo školní kolo recitační soutěže 1.stupně. Po třídních soutěžích postoupilo 23 žáků. Soutěžilo se ve třech kategoriích. Recitátoři si vybrali zajímavé básně od autorů J. Žáčka, J.Kainara, Sch. Silversteina a dalších. Rozhodnout o vítězích bylo velmi těžké. Prvňáčci sice nepostupují dále, ale jejich recitace byla milá.

Nejlepší recitátoři 2. a 3. kategorie postupují do okrskového kola soutěže, které se letos bude konat v ZŠ Slavičín.

1. kategorie:

1. Vanessa Smolková,1.tř.

2. Jiří Matúšů, 1.tř.

3. Vendula Urbanová, 1.tř.

2. kategorie:

1. Vojtěch Pinďák, 2.tř.

2. Václav Holba, 3.tř.

o 3. místo se dělili: Jakub Kulíšek, 2.tř. a Kateřina Matúšů, 3.tř.

3. kategorie:

1. Kateřina Šuráňová, 5.tř

2. Radek Miklas, 5.tř.

3. Hana Matušincová, 5.tř.

Vítězům blahopřejeme!

Zdenka Vargová

zpráva „Školní kolo recitační soutěže 1. stupeň - 2017” již byla zobrazena 233x

Na začátek školního roku svému prvňáčkovi  připravte:

• aktovku, pouzdro
  •  červenomodrou tužku, gumu, ořezávátko
  •  pastelky  PROGRESSA ( malé),  lepidlo, halenu do VV, hadřík
  • zásobník na písmena, tabulku na skládání písmen, plastový obal na eurofólie  A4 ( s drukem), 2 průhledné fólie  A4,  1 průhlednou fólii  A5
  • malý ručník, plátěný ubrousek pod svačinku,
  • cvičební úbor – cvičky, bílé tričko, ponožky, kraťasy  (vše v plátěném  pytlíku a podepsané),
  • přezůvky, pytlík na přezůvky  ( podepsané )
  • 4 obaly A5 na sešity, 3 obaly A4 na pracovní sešity, 1 obal A4 (na šířku)  – obaly stačí  až v září

Pro vaše dítě do 1. třídy  jsme objednali :

• sešity, notýsek, archivační box, výkresy, náčrtníkový  papír, složku  barevných papírů, závěsný pytlík na lavici, 1 trojhrannou tužku, tabulku a fix, trojhrannou tužku, nůžky, kelímek na vodu, voskovky, pastelky, vodové barvy, modelovací  hmotu, štětec č. 8 a 12
  • hodnotu nad 200 Kč uhradíte v září 2018
Poslední týden v srpnu si můžete ve škole vyzvednout čip na vstup do školy a objednávky obědů. Podrobnosti upřesníme.